Hakkımızda

Hedeflerimiz
Kaliteli hizmet sunmak – Hasta için en sağlıklı cihazı tavsiye etmek – Koşulsuz hasta sağlığı ve memnuniyeti-Yasal sağlık prosedürlerine bağlı kalmak.

Biz kimiz?
İşitme kayıplarının zorlukları bilip bu konu hakkında toplumu bilinçlendirmek amacıyla, duymaya en fazla ihtiyaç duyan kişiler için 6 yıldır bir fiil hizmet etmekteyiz.

İşitme kayıplarında en kaliteli çözümü üretmek, işitme kaybı ortaya çıkması halinde işitme kaybı duyan hastanın en kaliteli ses düzeyinde duymasını sağlamak, en önemli görevimizdir.

Kulak sağlığı ile ilgili olan her türlü sorunda, kamu ve özel kurumlarla da beraber hareket edip Kulak sağlığına hizmet etmeyi amaçlamaktayız.

Kablosuz teknoloji ürünü olan işitme cihazlarından, en iyi kaliteyi hastalarımıza sunmaktayız.

Hizmetlerimiz

Hizmet verdiğimiz konu başlıkları içerisinde; işitme testleri, , kulak kalıbı, işitme cihazı ve aksesuar satışı, işitme cihazı montaj ve tamir servisi, cihaz bakımı ,cihaz testi, hizmetleri bulunmaktadır.

Bir Alman markası olan SİGNİA ve Danimarka firması olan WİDEX işitme cihazları ile birlikte işitme cihazı alanındaki tüm teknolojik gelişmeleri takip ederek bol ürün çeşidimiz perakende mağazamız ve yeni açılacak olan şubelerimizle İstanbul da birçok ilçede hizmet sunmaktayız.

Şuan, sektördeki Türkiye’nin en büyük firmalarından biri olan May işitme cihazları ve uygulama merkezleri sağlık sektöründe her konuda önderliğine devam etmek için çalışmaktadır.

Hedefimiz, gelişmiş ülkelerde kullanılmakta olan işitme teknolojisini ülkemize taşımak; müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini kaliteli ve sürekli bir şekilde sağlamaktır.

Misyonumuz
İşitme kaybı olan insanların çevresi ile ve doğa ile kolaylıkla bağlantıya geçmesini sağlamak.
İnsanların duymasını sağlamak bizim işimiz.

Vizyonumuz
İnsanlara çevre ve doğadan gelen sesleri sınırsız eriştirebilmek, İnsanlığa İşitme şikâyetlerinde en iyi hizmeti ve çözümü
sunmak.